جام رمضان اسکواش

مسابقات اسکواش جام رمضان آقایان استان البرز برگزار گردید

مسابقات اسکواش جام رمضان آقایان استان البرز برگزار گردیدReviewed by حمید ملکی on Jun 23Rating:

مسابقات اسکواش جام رمضان آقایان استان البرز برگزار گردید

به  گزارش روابط عمومي هيات اسکواش استان البرز ، پنجمين دوره ي مسابقات اسکواش جام رمضان آقایان در استان البرز در تاريخ 27 و 28 خرداد ماه سال جاري به ميزباني کورت مهر کرج برگزار گرديد.
اين دوره از مسابقات به صورت دوره اي  در دو گروه با حضور 10 ورزشکار اين رشته برگزار گرديد که چهار نفر صعود کننده  در روز جمعه 28 خرداد ماه براي ديدار هاي رده بندي و فينال به مصاف يکديگر رفتند.
از گروه اول جناب آقای محمد خوشحساب و محمدرضا بهروزنیا و از گروه دوم محمد هنرور و عماد توسکی به مرحله پایانی راه یافتند .
در روز پایانی و در بازي اول محمد خوش حساب و عماد توسکي در يک ديدار ديدني با هم به رقابت پرداختند و خوش حساب توانست با نتيجه 3 بر 2 توسکي را شکست دهد و به فينال راه پيدا کند. در بازي دوم نيز محمدرضا بهروزنيا و محمد هنرور به رقابت پرداختند و بهروزنيا توانست حريف خود را با نتيجه سه بر صفر شکست دهد تا در فينال مقابل خوش حساب قرار بگيرد.
ديدار فينال در ساعت 15 عصر روز جمعه آغاز شد و محمدرضا بهروزنيا توانست با نتيجه 3 بر 2  در يک مسابقه  طولاني و نفس گير،  حريف خود را شکست دهد و فاتح اين دوره از رقابتها شود و مقام اول اين مسابقات را کسب نمايد و محمد خوشحساب و عماد توسکي به ترتيب مقام هاي دوم و سوم اين مسابقات راکسب کردند.

بهارک شينا سرپرست  هيات اسکواش استان البرز ،  با بیان این مطلب که اهمیت دادن به برنامه های ورزشی در ماه مبارک رمضان از فعالیتهای هر ساله این هیئت بوده است  و برابر روال هر سال مسابقات اسکواش جام رمضان در بخش آقایان برگزار شد . وي در اشاره به اهميت فرا رسيدن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در فصل تابستان اعلام كرد: با برنامه ريزی انجام شده در هيات اسکواش استان البرز ، تابستان امسال شاهد برگزاری طرح هاي مختلف در جهت توسعه عمومي اسکواش در سطح استان البرز خواهيم بود.

شايان ذکر است مسابقات جام رمضان سال 95 زير نظر کميته مسابقات هيات البرز برگزار گرديد و داراي رنکينگ استاني بوده است و به نفرات برتر جايزه و حکم و مدال، از طرف هيات اسکواش استان البرز اهدا خواهد شد.

 

جام رمضان اسکواش جام رمضان اسکواش البرز

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *