مسابقات اسکواش

مسابقات اسکواش آزاد بانوان جام هفته تربیت بدنی استان البرز برگزار گردید

مسابقات اسکواش آزاد بانوان جام هفته تربیت بدنی استان البرز برگزار گردیدReviewed by حمید ملکی on Oct 24Rating:

مسابقات اسکواش آزاد بانوان جام هفته تربیت بدنی استان البرز برگزار گردید

به  گزارش روابط عمومي هيات اسکواش استان البرز ، دومین دوره ي مسابقات اسکواش جام هفته تربیت بدنی بانوان در استان البرز در روز جمعه به تاريخ 30 مهر ماه سال جاري از ساعت 8:30 صبح به ميزباني کورت اسکواش مهر کرج برگزار گرديد.
اين دوره از مسابقات به صورت جدول بازنده ها با حضور 16 ورزشکار اين رشته برگزار گرديد که خانم رمیصا جلالی در جدول برنده ها و خانم سیده آرشین خادم از جدول بازنده ها به دیدار پایانی رسیدند و در دیدار پایانی سرکار خانم سیده آرشین خادم موفق به پیروزی 3 بر 0 گردید و به مقام اول رسید . خانم سمیرا رستمی که یک بار موفق به پیروزی خانم سیده آرشین خادم شده بود ولی در دیدار مجدد نتوانست ایشان را شکست دهد و به مقام سوم این دوره از مسابقات رسید . این مسابقات در ساعت 19:30 به پایان رسید . 
بهارک شينا ریاست اسبق  هيات اسکواش استان البرز ، که در روز آخر این مسابقات برای وداع با بازیکنان و اعضای هیات اسکواش حضور داشت  با بیان این مطلب که هر ساله باید این مسابقات در هفته تربیت بدنی برگزار گردد و جزئی از برنامه های مسابقات اسکواش استانی باشد و آرزو نمودند که در سالهای آینده این مسابقات با دعوت از استانهای دیگر به عنوان یکی از مسابقات مطرح کشوری گردد .
شايان ذکر است مسابقات جام هفته تربیت بدنی 95 زير نظر کميته مسابقات هيات البرز برگزار گرديد و داراي رنکينگ استاني بوده است و به نفرات برتر جايزه و حکم و مدال، از طرف هيات اسکواش استان البرز پس از اتمام مسابقات اهدا گردید .

competition-squash-029

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *