اسکواش البرز

مسابقات اسکواش آزاد آقایان جام هفته تربیت بدنی استان البرز برگزار گردید

مسابقات اسکواش آزاد آقایان جام هفته تربیت بدنی استان البرز برگزار گردیدReviewed by حمید ملکی on Oct 24Rating:

مسابقات اسکواش آزاد آقایان جام هفته تربیت بدنی استان البرز برگزار گردید

به  گزارش روابط عمومي هيات اسکواش استان البرز ، دومین دوره ي مسابقات اسکواش جام هفته تربیت بدنی در استان البرز در تاريخ 29 مهر ماه سال جاري به ميزباني کورت اسکواش مهر کرج برگزار گرديد.
اين دوره از مسابقات در دو جدول مقدماتی و اصلی با حضور 14 ورزشکار اين رشته برگزار گرديد که 10 نفر در جدول اصلی در دو گروه 5 نفره قرار گرفتند که چهار نفر صعود کننده  از جدول مقدماتی با 4 بازیکن از جدول اصلی حضور داشتند به رقابت پرداختند . از جدول مقدماتی آقایان احسان خدادادی و رضا ابراهیمی و امین فلاحی و علی صادقی به جدول اصلی صعود نمودند که بعد از برگزاری دور اول جدول اصلی آقایان محمد خوشحساب و محمد هنرور و محمد رضا بهروز نیا و عماد یار محمد توسکی به دیدارهای نیمه نهایی صعود نمودند .
در دیدارهای نیمه نهایی و در بازي اول محمد هنرور و محمد رضا بهروزنیا در يک ديدار ديدني با هم به رقابت پرداختند و محمد هنرور توانست با نتيجه 3 بر 1  محمد بهروزنیا  را شکست دهد و به فينال راه پيدا کند. در بازي دوم نيز محمدخوشحساب و عماد یار محمد توسکی به رقابت پرداختند و خوشحساب توانست با اقتدار حريف خود را با نتيجه سه بر صفر شکست دهد تا در فينال مقابل هنرور قرار بگيرد.
ديدار فينال در ساعت 21 عصر روز پنجشنبه آغاز شد و محمدخوشحساب توانست با قدرت با نتيجه 3 بر 0  حريف خود را شکست دهد و فاتح اين دوره از رقابتها شود و مقام اول اين مسابقات را کسب نمايد و محمد هنرور و عماد توسکي به ترتيب مقام هاي دوم و سوم اين مسابقات را کسب کردند.

بهارک شينا ریاست اسبق  هيات اسکواش استان البرز ، که در روز آخر این مسابقات برای وداع با بازیکنان و اعضای هیات اسکواش حضور داشت  با بیان این مطلب که هر ساله باید این مسابقات در هفته تربیت بدنی برگزار گردد و جزئی از برنامه های مسابقات اسکواش استانی باشد و آرزو نمودند که در سالهای آینده این مسابقات با دعوت از استانهای دیگر به عنوان یکی از مسابقات مطرح کشوری گردد .

شايان ذکر است مسابقات جام هفته تربیت بدنی 95 زير نظر کميته مسابقات هيات البرز برگزار گرديد و داراي رنکينگ استاني بوده است و به نفرات برتر جايزه و حکم و مدال، از طرف هيات اسکواش استان البرز در روز جمعه 30 مهر با پایان یافتم مسابقات بانوان اهدا خواهد شد.

اسکواش البرز

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *