اسکواش و اخلاق

شرکت اعضای هیئت اسکواش استان البرز در همایش و کارگاه اخلاق در ورزش استان البرز

شرکت اعضای هیئت اسکواش استان البرز در همایش و کارگاه اخلاق در ورزش استان البرزReviewed by حمید ملکی on May 29Rating:

شرکت اعضای هیئت اسکواش استان البرز در همایش و کارگاه اخلاق در ورزش استان البرز

به  گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی هيات اسکواش استان ؛ همایش و کارگاه های آموزشی اخلاق در ورزش صبح روز شنبه هشتم خرداد  ماه با حضور رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ، قدرت الله شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ، تعدادی از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها ، 180 نفر از مربیان ، روسا و نواب روسای هیئت های ورزشی استان و جمعی از ورزشکاران و قهرمانان رشته های مختلف از جمله مربيان و ورزشکاران اسکواش باز استان در سالن همایش های کلینیک کنترل خشم کرج برگزار شد .

این همایش به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر ویژه مسئولین هیات های ورزشی استان ، داوران و مربیان برگزار گرديد . اين همايش با  تدریس خانم دکتر صنعتکاران با هدف آگاهی و شناخت مربیان و داوران  نسبت به مسائل اخلاقی ، روانشناسی و اهمیت آن برای هر ورزشکار ، انتظارات اخلاقی از ورزشکاران ، لزوم انجام فعالیت های فرهنگی و اخلاقی توسط هیئت های ورزشی برگزار گرديد.

شایان ذکر است در پایان دوره گواهی شرکت در کارگاه به حاضرین اهدا شد .

از هیات اسکواش استان البرز نیز هشت نفر از مسئولین و کمیته ها و مربیان در این کلاس شرکت نمودند و از مطالب ارائه شده در این کارگاه کمال بهره را بردند .

اسکواش و اخلاق

اسکواش و اخلاق

اخلاق در ورزش اسکواش

اسکواش و اخلاق

روایط عمومی هیات اسکواش استان البرز

محمدرضا بهروزنیا

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *