استعدادیابی اسکواش استان البرز

گزارش طرح استعدادیابی اسکواش مجموعه ورزشی کیانمهر کرج

گزارش طرح استعدادیابی اسکواش مجموعه ورزشی کیانمهر کرجReviewed by حمید ملکی on Jun 5Rating:

گزارش طرح استعدادیابی اسکواش مجموعه ورزشی کیانمهر کرج

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش استان البرز، با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و پایان امتحانات دانش آموزان و شروع اوقات فراغت دانش آموزان ، این هیات در قالب طرح های استعدادیابی اقدام به جذب رده های سنی نونهال و نوجوان در اسکواش البرز کرده است.
هدف اصلی این طرح ها ، استعدادیابی و جذب بازیکنان مستعد برای اسکواش و پشتوانه سازی برای اسکواش البرز در رده های سنی پایه میباشد که هیات البرز برای این مهم برنامه ریزی دقیق و فعایت های منظمی را در پیش گرفته است که به صورت سیستماتیک و اصولی زیر نظر مربیان فنی هیات انجام می پذیرد.
مجموعه ی ورزشی کیانمهر واقع در کیانمهر کرج یکی از مکانهایی است که استعداد یابی اسکواش در کنار رشته های دیگر در آن صورت میگیرد. با توجه به اینکه این سالن ورزشی در سال 95 از سوی اداره ورزش و جوانان استان در اختیار هیات اسکواش استان البرز گذاشته شد، همین امر سبب شد تا کمک خوبی برای جذب بازیکنان اسکواش در سنین پایه صورت بگیرد که به نحوی میتواند به آینده اسکواش البرز و توسعه ی همگانی رشته مهیج اسکواش کمک شایان توجهی کند.
در این طرح که با کمک مدیریت این مجموعه ورزشی و نظارت مستقیم نایب رئیس هیات البرز بر کار مربیان این طرح صورت گرفته مربیان توانسته اند با جذب استعدادها کلاسهای آموزشی را ، برای نونهالان زیر 7 سال ، هفت تا نه سال و نه تا یازده سال را تشکیل دهند .
همچنین به اطلاع میرساند، روزهای استعداد یابی اسکواش در سالن کیانمهر روزهای زوج از ساعت 10:00 الی 11:00 به صورت رایگان برای عموم میباشد.

 

مسئول روابط عمومی : محمد رضا بهروزنیا

 

استعدادیابی اسکواش استان البرز استعدادیابی اسکواش استان البرز

استعدادیابی اسکواش استان البرز

استعدادیابی اسکواش استان البرز استعدادیابی اسکواش استان البرز

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *