مسابقات اسکواش چهارجانبه اراک اردیبهشت 1395

تورنمنت چند جانبه اسکواش کشور با برتری استان مرکزی پایان یافت

تورنمنت چند جانبه اسکواش کشور با برتری استان مرکزی پایان یافتReviewed by حمید ملکی on May 14Rating:

تورنمنت چند جانبه اسکواش کشور با برتری استان مرکزی پایان یافت

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش استان البرز در این رقابتها که به مدت سه روز از تاریخ 22 اردیبهشت در سالن اسکواش مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد، که 25 ورزشکار از استان های البرز، قم و مرکزی با یکدیگر به رقابت پرداختند. بازیکنان البرز با وجود امکانات کم و محدود ، توانستند بازی خیره کننده ای را در این تورنمنت به نمایش بگذارند.

سپهر اعتماد پور، سجاد پزشکی و پرهام تیموری هر سه از استان مرکزی به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابت ها را به دست آوردند. رئیس هیات اسکواش استان مرکزی در حاشیه مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: این مسابقه ها با هدف همگانی کردن و شناسایی رشته اسکواش، ایجاد شور و نشاط و دوستی در بین ورزشکاران استان های شرکت کننده و حمایت از بیماران خاص برگزار شده است. در پایان این مسابقه ها با حضور معاونان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، رئیس هیات اسکواش استان و رئیس هیات بیماران پیوند اعضا با اهدای جوایز از نفرات برتر این دوره از مسابقه ها تقدیر شد.

مسابقات چهارجهنبه ازاک اردیبهشت 1395 مسابقات چهارجهنبه ازاک اردیبهشت 1395 مسابقات چهارجهنبه ازاک اردیبهشت 1395 مسابقات چهارجهنبه ازاک اردیبهشت 1395

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *